Opět je tu konec prázdnin

V červnu jsem vám tu psala, že má blog menší pauzu a bohužel se ta pauza protáhla, jelikož jsme si užívali prázdniny a já se rozhodla, že blog nechám odpočívat. Zároveň jsem i přemýšlela, kam blog dál směřovat, a jestli bych měla změnit jeho jméno. Nad změnou jména dál přemýšlím a blog budu dál směřovat tam kam ho to táhne, ale s malou novinkou a to je článek každý týden.

A proč článek každý týden? Odpověď je už v názvu tohoto článku. Obě mé děti nastupují za pár dní (2 dny) do školy. To znamená, že budu mít víc času na věci, které s nimi doma nestíhám a blog je na listu věcí, které nestíhám. A také sociální sítě k blogu chátrají, ale ty vzpomínky na toto léto s dětmi za to stály.

Určitě se ptáte, proč nám už prázdniny končí. Ono je to asi i tím, že začaly už 31. května, takže si myslím, že už je měli dost dlouho a je to i na nich vidět. Momentálně se obě mé milované děti hádají od rána do večera. Už mi z nich jde hlava kolem.

I když se těším na více času pro sebe, bude to i smutné, jelikož naše maličká už půjde to Pre-K (předškola). Po osmi letech doma s dětmi budu doma bez dětí. Mám kvůli tomu smíšené pocity, těším se, že budu mít čas sama na sebe a konečně zorganizuji náš dům, ale na druhou stranu tu bude ticho a prázdno. Ale naštěstí to přes den uteče a odpoledne budou oba dva doma.

Letos nevěřím, jak rychle ty prázdniny utekly. A je to tím, že jsme si je letos opravdu užívali a poznali nové kamarády. Poznali jsme nové místa a prozkoumali různá hřiště. A hlavně jsme se hodně nasmáli. Už teď mi obě děti říkají, že tohle byly jedny z nejlepších prázdnin a to je pro mě, jako mámu, to největší vítězství.

Mirka

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s