Menší pauza

Znáte to, někdy se vám toho nakupí až nad hlavu, že potom nestíháte to, co vás baví a naplňuje. A ano, vím, že odborníci radí, že si máte vždy udělat čas sama pro sebe a na to co vás naplňuje. Bohužel, jsem na to neměla teď moc čas a ani náladu, abych se vám hned takhle ze začátku přiznala.

Jak z mých předchozích článků víte, mám dvě práce z domu a bohužel spolu s baseballem ovládli můj veškerý volný čas. A tak blog byl chviličku (trošku delší chvilčku) tichý a moc se tu nedělo. Snažím se aspoň instagram trošku držet při životě.

Ale každá situace se vyřeší a ten čas zase příjde a tak jsem tu zpátky, mám na emailu několik článků od našich autorek (pokud chcete můžete se i vy stát autorkou na maminách) a tak vám je sem budu postupně dávat ať si každý týden můžete počíst a také se budu snažit nějaký ten článek pro vás napsat.

Pokud nás sledujete na instagramu (pokud ne tak tady je link maminyinternational) tak víte, že nám tady v Texasu už začali letní prázdniny a tak mám doma obě moje lásky a zlobidla. Těším se na všechny naše letní zážitky a dobrodružštví.

Tak já se zatím rozloučím a užívejte léta!

Mirka

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s