Velká kniha vánočních detektivek a záhad

Od  www.familium.cz jsme k Vánocům dostali tuto knížku. A chtěli bychom vám o ní něco málo napsat, jak se nám libila popřípadě nelíbila a na závěr vám zkopírujeme popis knihy. Už loni jsme od nich dostali skvělý dárek (Babičce s láskou od babickarstvi.cz)

Tato kniha nám byla doručena rychle, což se v období Vánoc cenní hodně, aspoň v našich očích. Líbí se nám, že tématika zvolená jsou vánoční detektivní příběhy od slavných autorů jako jsou například Agatha Christie, sir Arthur Conan Doyle, Ed McBain, Isaac Asimov, Robert Louis Stevenson a řady dalších.

Příběhů najdete celkem 25, ale o nich se vám tu rozepisovat nebudeme, pokud byste se rozhodli někomu dát jako dárek a nebo i sami sobě. Nechceme být ti co, prozradí vše podstatné z knihy.

Kniha se čte velmi hezky a sem tam ma i krásný obrázek. Když jsem se do ní začetla, tak jsem jen četla a četla. Výhodou je, že příběhy na sebe nenavazují, takže nemusíte být smutní, když knihu budete muset odložit. Písmo je také větší, takže pokud byste dávali jako dárek svým prarodičům, nemusíte se bát, že budou mít problém tuto knihu číst.

Doporučila bych tuto knihu zejména lidem, kteří rádi čtou detektivky a krimi příběhy. Pokud vás tato tématika nebaví, nebude vás ani bavit tato kniha. Což samo o sobě vypovídá už z jejího názvu.

Popis knihy od prodejce:

Velká kniha vánočních detektivek a záhad je originální dárek pro všechny kteří mají rádi klasické detektivní příběhy. Knížka obsahuje 25 pečlivě vybraných povídek od nejlepších světových mistrů detektivek, jako je Agatha Christie, sir Arthur Conan Doyle, Ed McBain, Isaac Asimov, Robert Louis Stevenson a řady dalších. Všechny detektivní příběhy se odehrávají v tajemné a kouzelné atmosféře Vánoc. Velká kniha vánočních detektivek a záhad je unikátním dárkem, který ocení každý milovník kvalitních detektivek nejen pod vánočním stromečkem.
Vánoce a zločin, kouzelná atmosféra a napětí. Velká kniha vánočních detektivek a záhad představuje soubor těch nejlepších vánočních detektivek, jaké kdy byly sepsány.

A pokud vás tato kniha zaujala, zajděte na stránky Familium a nebo na tento klikněte zde

Pokud nebydlíte v ČR koukněte jak se to dá řešit:
Od babičkářství: – máme přímo cizojazyčné knížky na slovensku: www.babickarstvo.sk, v polsku: http://moidziadkowie.pl a také se naše knihy letos prodávají nově i v Itálii: https://www.family-nation.it/nonna-nonno-B261.htm.
Jinak přímo naše české knížky posíláme jenom po česku. Alespoň to tak máme primárně v eshopu nastaveno. Pokud by ale někdo měl zájem zaslat českou knihu do zahraničí, ať nám určitě napíše na info@babickarstvi.cz a není problém, domluvíme se na poštovném a při platbě převodem to pošleme.

Maminy International

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s