Změny

Jelikož dnes je první den, kdy vám představujeme Maminy International v novém kabátě, tak bych vám chtěla napsat trošku o změnách celkově a jak je vnímám.

Určitě to znáte, některé změny jsou vítané a jiné zase ne, a jak se s nimi kdo vypořádá je jiné pro každého. Já se ve změnách snažím najít pozitiva, ale třeba můj manžel ty nevítané změny nese velice těžce. Vždy v něm vzbudí pocit úzkosti. A to je normální pro hodně lidí. Nevítané změny nikdo nemá rád.

A těch nevítaných změn v mateřství je mnoho, a to ať už žijete v ČR a nebo v zaharaničí. Většinou ty nevítané jsou různé fáze u dětí, o kterých si myslíme, že nikdy nepřejdou. Jako teď moje tříletá dcera, rozhodla se, že nebude chodit a chce abychom ji všude nosili, když nejsme doma. A pokud ji nezvedneme, tak udělá velkou scénu. A takhle bych to mohla jmenovat do nekonečna. Každá maminka i tatínek tyhle změny moc dobře zná…

Nevítané změny nás hodně nutí vyjít ze svojí komfortní zóny, a to se nám nelíbí. Komu by se to také libilo, když nás něco nutí k něčemu co se nám nelíbí. Každý se s nimi ale popereme po svém.

Ty příjemné změny rádi vítáme, jelikož nám okamžitě přinášejí radost a klid. Nevím jak vy, ale já mám ty příjemné změny moc ráda a opravdu je vítám s otevřenou náručí.

A tak doufám, že nový vzhled mamin, ale i s předchozími články se vám bude velmi líbit a budete si více užívat jejich čtení.

Mirka

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s