Podzimní nálady

Konečně se nám tu v Texasu ochladilo a je tu krásných 18 stupňů. Já jsem za to ochlazení nesmírně vděčná, jelikož přes 30 stupňů každý den, už mi začínalo vadit. A je mi jasné, že mi pár z vás řekne, že mi to závidí a brali by to všemi deseti. Ale já bych zase brala ten náš český podzim pro změnu. Už pět let jsem pořádně neviděla střídání ročních období. Jak tu v Texasu říkají, je tu před létem, léto a pak po létě.

Ale jsem ráda že i když jen na pár dní, tak se tu i ten podzim a ostatní roční období prostřídají. Na horka jsem si tu ještě nezvykla, ale na mírné zimy a teplejší podzim ano. Stromy tu některé jsou zelené po celý rok, ale pár jich na podzim opadá, jinak bych už asi byla úplně zmatená.

Teď je tu půlka října a my ještě chodíme v tričku a kraťasích. Padlé na hlavu co? Ještě před dvěma dny se lidé koupali v bazénu. A tak jsem dnes ráno byla ráda za 18 stupňů a chladného rána s rosou na trávě. Hned jsem si uvařila čaj a sedla si na zahradu a vychutnávala si to. I se konečně dá jít na procházky bez toho, aniž bychom se vrátili celý propocení a přehřátí.

Tohle podzimní období mi dodává inspiraci ke tvoření, motivaci k práci a cvičení, prostě mě dobíjí pozitivní energií a jsem za to ráda. Musím se přiznat, že mi tu roční období, tak jak je znám za mlada, chybí. A tak pracuji na tom, abych se byla schopná podívat do Čech častěji a třeba i v jiných ročních obdobích.

Ale abych nezapoměla, za 3 týdnu tu máme Halloween a to je můj nejoblíbenější svátek. O tom jak prožívám Halloween my, si můžete přečíst v tomto článku: Halloween v USA .

A jaký je podzim tak kde žijete vy?

​Mirka

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s