Není vždy slunečno

Tak jako se každý den mění obloha, i tak se mění naše životy. Nějakou dobu tu na blogu bylo ticho, ale to neznamená, že můj život nebyla jedna velká bouře. A tak jako obloha není vždy slunečná, tak i není náš život jen slunečný a je potřeba občasné bouřky, aby se vzduch vyčistil.

A zrovna teď mám období po hodně zlé bouřce, a tak jsem potřebovala trošku času sama pro sebe a srovnání myšlenek, ale také se podívat, kterým směrem se ten můj život momentálně ubírá. Jaké jsou pozitivní změny v mém životě a ba naopak, které nejsou a je s nimi potřeba něco udělat.

Tento rok (nebo aspoň jeho první část) se nese ve znamení špatných zpráv a těžkých životních zkouškách. Kolikrát jsem se přistihla, kdy jsem si řekla proč to nevzdát a jít jinou cestou, proč si musím vybírat ty složité cesty. No, když se na to podívám i ty zdánlivě jednoduché cesty se promění časem v ty složité. Už od malička nás učí, že překážky se mají překonávat. Ale kdy je těch překážek až moc?

Pozoruji, že toto období není jen u mě, ale i hodně lidí co znám a jsou mi blízcí. Ale i ti co jsou ve světlech slávy mají špatný rok. Je to opravdu tím, že né každý rok je ten dobrý, ale jsou i ty špatné, které z vás vysají všechnu energii a vy se pak ptáte proč a kdy už to skončí? A tak se perete dál a dál a bouře neustupuje.

V momentu, kdy se vzdáte bouře povolí a pomalu začne ustupovat. Jenže za sebou zanechá škody, které jen čas a trpělivost mohou spravit. A tak i když bych ty změny chtěla hned, vím, že na hodně si budu muset počkat, ale v jedno pevně doufám, a to, že se ta bouře dlouhou dobu nevrátí a nejlépe už nikdy.

Také máte špatný rok a nebo ba naopak? Já vím, že není každý stejný a tak doufám, že spousta z vás má jen ten dobrý. A pokud se také nacházíte uprostřed velké bouřky, nevěste hlavu. I ta největší bouře se musí přehnat a skončit.

​Mirka

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s