Už jsou tu zase letní prázdniny

Pokud se vaše děti neustále hádají když jsou spolu, tak jako ty moje, tak se letních prázdnin trošku děsíte jako já. Hlavně tady jsou prázdniny skoro 3 měsíce a tak je to už pak ke konci na hlavu protože se všichni už mají plné zuby. A tak jako máma jsem vždy hrozně nadšená, když ty prázdniny přijdou.

Letos se nám zatím daří každý den něco aspoň na pár hodin podniknout mimo domov, aby se děti neunudily a navzájem nezabily. A jsem ráda, protože je v tom naděje, že po sobě přestanou každých pět minut křičet a hádat se do krve o jednu hračku. Já vím, že se mají rádi, a že mi hodně lidí řekne, že to je u sourozenců normální. Já mám ale pořád představu, že se to hádání a řvaní dá omezit na minimum.

Už jsem četla nespočet knížek, ale jak to známe, každé dítě má svou osobnost, a tak co platí pro děti autorů těchto knížek neplatí na všechny děti. A tak se snažím spíš dělat to, co by se dělalo ve školce. Zaměstnávám je různými aktivitami a hrami, nějakými výlety za poznáním.

Ano, rádi cestujeme a poznáváme, samozřejmě cestování se odráží na financích a tak ho necestujeme tak často jak bychom chtěli, ale aspoň trošku se snažíme aspoň tady po okolí, což pro srovnaní je třeba jako výlet z Brna do Prahy a občas i dál. Pokusím se vám letos o těch nezajímavějších napsat články a nasdílet i něco na Instagram (tak nás na Instagramu určitě pozorujte).

Jinak naše letní prázdniny jsou zatím jen samá zábava, ale jsem teprve na čtvrtém dni, tak nám držte pěstičky, ať se dál nesou v tomto duchu a jsou plné jen a jen šťastných vzpomínek. A do komentů nám napište jaké jsou ty vaše prázdniny. Budu se těšit.

​Mirka

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s