Nepřítel jménem váha

Hodně žen s tímto nepřítelem bojuje každý den. Je to jedna věc, kterou nikdy nemůžeme vypustit z hlavy.  Je to i můj tichá nepřítelkyně a její jméno je VÁHA. Určitě některé z vás teď souhlasně přikyvují. Jako máma 3 dětí s váhou bojuji už dlouho a je to jako nekonečný příběh.

Když už se mi podaří zhubnout, tak buď otěhotním a nebo příjde nějaký stres a váha se nedá zastavit a stoupá a stoupá. A já pak propadám do depresí, vždyť po prvním dítěti ta váha šla dolů sama, tak proč to teď nejde tak jako to šlo před 10-ti lety? Kde dělám chybu?

Diety přichází a odchází a váha je jak na horské dráze a to samé platí o centimetrech. A já ne a ne přijít na způsob jak si to udržet. A všude na sociálních mediích vidím, jak všichni jí jen zdravě a cvičí. Já si pak připadám, jak ten nejhorší člověk na světě, že to nedokážu vydržet. Ale bohužel mám tři děti a ty mi nedají pokoj a pořád na něčem chrupkají a to se pak těžko odolává, když vám pořád někdo nabízí nějaké jídlo a jsou mu 3 roky a ne není odpověď.

Odepírat si jídlo, to také není nic pro mě. Mám pocit, že každý rok se to mění a přidávají se nové věci, co pro nás vlastně dobré nejsou a kdo má čas číst obsah potravin u všeho? Nákup by mi pak zabral celý den. A ano vím, že si to přečtu je jednou a pak už budu vědět, ale bohužel s rodinou a prací na to nemám čas. Co se soukromého výživového poradce a trenéra týče, tak to si bohužel nemůžu dovolit. A tak asi zůstanu obtloustlá.

A tak hledám nejideálnější cestu jak být znovu jako laňka a shodit těch extra 15 kg, co mi po dětech zůstalo. Snad brzy nějakou najdu a nebo mi tu třeba někdo poradí. Také se cítíte tak bezradně? Také tak válčíte s váhou? Prosím řekněte mi, že nejsem jediná…

Simona

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s