Když nejste pro partnera dobrá

Tento článek se nevztahuje jen na ženy, ale je pro všechny, kdo kdy byli s partnerem, který uměl jen kritizovat. Vaše sebevědomí v tomto vztahu bylo na bodu mrazu a vy jste upadli do kolotoče, různých diet  a kdoví čeho ještě, abyste svého partnera uspokojili, ale stejně to nestačilo.

Když jsem potkala svého manžela, bylo mi 23 let a já byla krásná, štíhlá a sebevědomá. Můj manžel byl sportovec, takže jeho postava tomu odpovídala. Naši známí o  nás říkali, že jsme pár jako z pohádky. A taky náš vztah první rok jako z pohádky byl. Můj manžel byl pozorný, pořád mě chválil a já se cítila jako princezna.

Po roce jsme se zasnoubili a do půl roku byla svatba. Moje pohádka pořád dál pokračovala a já nemohla být šťastnější. Co jsem si neuvědomovala, bylo to, že celý ten půl rok od našich zásnub, měl manžel různé malé poznámky o tom co nosím za oblečení, jak vypadají mé vlasy a spoustu dalších malých poznámek na můj vzhled. Já to brala jakože chce abych vypadala co nejlépe a myslí to dobře.

Po svatbě se nám zadařilo a já byla těhotná a šťastná jako blecha. Mám muže svých snů a teď budeme mít i miminko a budeme úplná rodina. Co víc si přát, že? Čekalo mě ale trvdé probuzení.

Po narození našeho syna mi manžel začal vyčítat, že jsem tlustá. Začal mi říkat, že jsem vyžraná bečka a že se už na mě ani nemůže podívat. Vůbec jsem tuto reakci nečekala, vždyť jsem před půl rokem porodila, je jasné že hned nebudu vypadat jako předtím. Pro vaši informaci jsem měla jen o pět kilo navíc jak před porodem, a jsem docela vysoká, tak si nemyslím, že bych vypadal jako bečka.

A tak to dál pokračovalo. Jsi tlustá bečka. Prosím tě co to zase nosíš, takhle na ulici se mnou nevylezeš. Jsi málo namalovaná. Jsi moc namalovaná. Co máš s těma vlasama? Jak zase vypadají ty tvoje nehty? To ti nemohla udělat lepší tvar těch nehtů, vždyť vypadáš jako stará bába.

Jednoho dne, to našemu synovi byly 2 roky. Jsem se rozhodla, že toho mám už dost a že nechci aby takový byl i náš syn, a zažádala o rozvod. Manžel s tím souhlasil, protože prý se zrůdou už žít nechce.

Po roce od rozvodu jsem potkala nynějšího přítele, se kterým jsme spolu už 5 let a můžu říct, že v jeho očích jsem princezna i rozcuchaná, nenamalovaná a v teplácích. Můj teď už bývalý manžel je po 3. ženatý, a opět nešťastný. Asi si musí uvědomit, že nikdo není perfektní.

​Kamila​

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s