Kupónování

Všichni bychom chtěli ušetřit nějaký ten peníz při nákupech. A dokud jsem bydlela v ČR tak jsem o kupónech moc nevěděla. I když sem tam nějaký byl, tak nebyl na všední věci.

Po mém příjezdu do USA jsem byla představena kupónování, a to v takovém rozsahu, že jsem byla i schopna některé věci (hlavně potraviny a nějakou drogérku) dostat zadarmo. Byla jsem z toho nesmírně unešená, a samozřejmě jsem mohla dostat o hodně více věcí než co bych koupila předtím a nákup vyšel stejně.

Američani i mají extrémní kupónování. To jsou lidi, co se tím dokonce živí. Ano, ale na to abych koupila 10 prášků na praní, nebo objela 20 obchodů, nemám čas a ani prostor. Ale jsou tu opravdu lidé, co mají třeba i jednu místnost plnou produktů, které nakoupili přes kupóny, a ještě za ně dostali nějaký ten peníz nazpět, takže nakonec nic neplatili. Ale taková úroveň vyžaduje hodne času a organizování.

A pak jsou tu i různé aplikace, ve kterých dostanete nazpět nějakou částku ze zakoupeného produktu či produktů, takže se tu na hodně věcech takto dá ušetřit, což se mi hodně libí a v ČR jsem to nezažila.

A jak šetříte vy? Je tam kde jste kupónování?

Mirka

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s