Babičce s láskou od babickarstvi.cz

Dostala se nám do ruky tahle knížka jako dárek pro babičku. Zaslalo nám ji babickarstvi.cz a my jsme z ní byli nadšeni. Jestli znáte vzpomínkové knížky pro miminka co vyplňují rodiče, tak tahle je tomu velmi podobná, ale je vyplňována pro babičku.

Velmi se nám líbil nápad předvyplněných vět, kde se dá napsat buď jen jedno slovo a nebo se můžete rozepsat a dát vaší babičce vědět jak moc na ni myslíte, a vaše krásné vzpomíky, ale to není vše. Vnoučata můžou babičce nakreslit nějaké obrázky v celé knížce a na konci knížky je místo na nějaké oblíbené fota s babičkou a nebo více obrázků od vnoučat.

Musíme vyzdvihnout rychlé dodání a pěkné přání a kalendář. Kalendář je skvělým dárkem pro babičcku a dědečka. Je to typický stolní kalendář a děti do něj mohou nakreslit obrázky a nebo se tam dají nalepit opět fotky. Co se nám velmi líbilo, byl nápad přidání nálepek, které mohou být využity k vytvoření obrázků dětmi, pokud děti nechtějí malovat a nebo jsou ve věku kdy mají rady hru s nálepkami. A kdo by si rád s nálepkami nehrál. =)

Celkově bychom asi navrhli lepší animace v knížce ale to zas tak hlavní není. Je to skvělý dárek pro prarodiče, aby věděli co pro nás v našich životech znamenají. Určite pokud váháte co dát k Vánocům, narozeninám a nebo nějakému vyročí, doporučujeme navštívit Babičkářství.cz.

Pokud nebydlíte v ČR koukněte jak se to dá řešit:
Od babičkářství: – máme přímo cizojazyčné knížky na slovensku: www.babickarstvo.sk, v polsku: http://moidziadkowie.pl a také se naše knihy letos prodávají nově i v Itálii: https://www.family-nation.it/nonna-nonno-B261.htm.
Jinak přímo naše české knížky posíláme jenom po česku. Alespoň to tak máme primárně v eshopu nastaveno. Pokud by ale někdo měl zájem zaslat českou knihu do zahraničí, ať nám určitě napíše na info@babickarstvi.cz a není problém, domluvíme se na poštovném a při platbě převodem to pošleme.

Doufám, že jsme vás inspirovaly na pěkný dárek, který věříme potěší. My ho určitě letos využijeme a dáme vám vědět jak se líbil. =)

Maminy international

Advertisement

Jeden komentář Přidejte váš

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s