Sporty a kroužky

Tak se nám konečně povedlo našeho malého zapsat na baseball. Vždy jsem zmeškala termin registrace, jelikož registrace končí několik týdnů před začátkem sezóny u většiny sportů.
A hlavně to znáte, zeptáte se dítěte jaký sport by vlastně chtělo dělat a každý den příjde s něčím jiným. U nás se konečně rozhodlo, že začneme s baseballem. Co tak koukám kolem, tak děti tu v Americe moc času na to být dětmi nemají, většina mých kamarádek má děti ve dvou a více aktivitách a s dlouhými dny ve škole (náš malý chodí domů ze školy v 15hod), jsme my nechtěli malého zatěžovat. Takže začínáme s jedním sportem.

Trénink je jednou týdně a potom o víkendu mají zápas. Takže to zatím tak náročné není a malého to strašně bavi, což jsem ráda. Teď si plánuje jak bude známý hráč baseballu a mě to těší u srdíčka a je to radost jeho nadšení pozorovat.

Je možné, že se na jaře rozhodne pro jiný sport a to nám vůbec nevadí, jelikož chceme aby dělal co ho baví, naší jedinou podmínkou je aby to byla jedna věc a né deset najednou.

Baseball se tady v Texasu hraje na dvě sezóny podzimní a jarní, jarní trvá déle a má více zapasů. My jsme teď v třetím kole podzimní sezóny a zatím je náš tým na vrcholku tabulky.

Tak nám držte pěsti ať jsme mistři.

​Mirka

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s