První školní den

U nás ve Virginii včera začal školní rok. Byl to pro mě smutný den jelikož naše Sára nastoupila do školy a to znamená, že léto je oficiálně za námi.
Určitě si říkáte, že jsem ráda, že je ve škole a že mám konečně chviličku času pro sebe. Tak vám teď ráda povykládam proč tomu tak není.

Mimo jiné, že jsem doma s naší druhou dcerkou, tak je tu plno věcí proč jsem se na začátek školního roku netěšila. Spousta maminek odpočívá dny, kdy škola začne a ony se mohou na pár hodin zbavit svých ratolestí a pocítit chvilku svobody.
Naše holky se samozřejmě také hadají a handrkují, ale to není všechno. Ony si spolu vytváří i ty krásné vzpomínky, které by všichni sourozenci měli mít a ne si jen pamatovat jaké naschvály si dělali.

Proto jsem nechtěla aby léto skončilo, protože teď už nemůžeme udělat spontální výlet na zmrzlinu, protože já se cítím, že Sáru o něco ochuzujeme.  Nebo spontální výlet někam, kde je plno zábavy pro děti. Já si představuji jak by se tam Sáře líbilo a je mi jí najednou líto. A tak jsem se rozhodla, že ano s mladší dcerkou Sofií budeme dělat i výlety a poznávat nová místa, ale o víkendech a prázdninách tam potom vezmeme Sáru, aby si holky mohly vytvořit další krásné vzpomínky.

A tohle je hlavní důvod proč jsem se na začátek školního roku nětěšila a chtěla bych aby léto bylo ještě o něco víc delší.

​Týna

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s