Cvičení pro maminky s kočárky a dětmi

Dneska jsem začala tady u nás na Floridě tzv. Boot Camp pro maminky s kočárky. Naše dcera má 8 měsíců a já se rozhodla, že je na čase se sebou něco dělat. Všechny to známe, výmluvy by byly a nechce se nám. Pak si před zrcadlem stěžujeme, že je na čase s tím tělem něco dělat. A jak se říká, je to dobré i pro duši. Tak jsem se minulý týden zapsala.

Ze začátku jsem hledala různé posilovny s dětským koutkem, ale začala jsem být nervózní tam dceru nechat samotnou, tak jsem to vzdala. Kamarádka mi potom doporučila Boot Camp pro maminky. Řekla mi, že takhle cvičí už měsíce a může mít syna u sebe. Dala mi odkaz ať se podívám, jestli by se mi něco takového líbilo. A abych vám řekla pravdu, byla jsem z toho od první chvíle velmi nadšená.

O co se vlastně jedná. Je to kurz cvičení, kde se sejde skupina 10-ti maminek u dětského hřiště, většinou i s kočárky. A tam se potom cvičí. Nejdříve jsme se proběhly (prošly) po stezce co vede okolo parku, potom nějaké to protahování, a pak jsme se daly do posilovaní a procvičování celého těla. A co se mi líbilo nejvíc, že se zapojili i do cvičení děti. Ať už jsme je v leže zvedaly od hrudi nad hlavu, nebo jsme nad nimi dělaly kliky.

Musím říct, že od porodu mě žádné cvičení tak nebavilo. Byly tam i maminky se staršími dětmi, které si po čas našeho cvičení, hrály na hřišti. Maminky tím zabily dvě mouchy jednou ranou. A naše instruktorka sama měla 6-ti měsíčního syna.

Takže pokud máte něco podobného ve svém okolí a váháte, jestli je to pro vás, doporučuji to vyzkoušet a věřím, že budete nadšení jako já.

Martina

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s