Sourozenecké války a následný bolehlav

Znáte to, možná máte sami sourozence a nebo máte více jak jednoho potomka a oni se začnou nudit. Starší začne řvát na mladšího a mladší na staršího a váš poklidný den se přemění na noční můru plnou křiku a pláče.

Tak takový byl dnes můj den, náš starší má letní prázdniny a naše mladší do školky ještě nechodí. A dnešek byl opravdu plný pláče a řevu. I když si pěkně hráli tak pořád jen křičeli a po chvíli se radostný křik změnil v hádku a ta potom v pláč a více řevu. A takhle to u nás bylo dneska celý den. Někdy kolem poledne, připomínám že děti vstaly v 7 ráno, mě šíleně rozbolela hlava a to se táhne až do teď ale děti už jsou naštěstí v posteli a to je skoro 10 večer. Myslím, že je čas na velkého panáka a šupky dupky do postele.

Kolikrát si říkám, když máme takový to den, jestli jsem opravdu dobrá matka. Hodně mých kamarádek dává fotky na sociální media, jaký měli s dětmi úžasný den a jak se bavili a děti byly naprostí andílci. Já jim to upřímně nevěřím. A nebo jen já mám smůlu na zlobivé děti. Každopádně asi začnu číst nějaké knížky, jak teda ty děti vychovávat aby po sobě pořád neřvaly.

Možná ale jen přeháním a takhle vyvádějí všichni sourozenci. Já to nedokážu posoudit protože jsem jedináček. Možná proto nevím jak vychovávat dvě děti naráz. Ale toho panáka na konci dne si všechny maminky zaslouží protože dny jsou to náročné a já bych ráda znala vaše názory na výchovu sourozenců. Tak pište do komentů jak se s výchovou perete vy.

Sabina

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s