Letní prázdniny

Blíží se nám tu letní prázdniny a já si lámu hlavu jak ty naše cácorky celé léto zaměstnám. 12 týdnů prázdnin, ta Amerika je v tomhle padlá na hlavu, děti jsou víc doma než ve škole, a pak my chudáci rodiče trpíme doma s unuděnými dětmi. Ono je něco jiného mít děti doma dva měsíce, a nebo tři. Samozřejmě se chystáme na dovolenou a na výlety, ale i tak 12 týdnů je hodně dlouhá doba.

Rozhodla jsem se tedy vypracovat bojový plán, jak tomu říkám, a začínám plánovat a vymýšlet různé aktivity, kterými naše holčičky zaměstnám. Naštěstí mohu pracovat z domu, což usnadňuje rozhodování co s nimi, když musím do práce.

Různé tábory jsou tu předražené, a když musíte platit za dvě děti tak to hned vleze do peněz. A co prázdniny pro nás rodiče? Proč někdo nevymyslí něco takového? Jaké by to bylo krásné, se aspoň týden válet a o nic se nestarat…
Jak postupně budou prázdniny pokračovat, tak vám sem budu psát co jsme s holčičkami dělali a třeba vás to bude inspirovat co dělat s dětmi o prázdninách. A také se do komentů můžete podělit co máte v plánu vy?

Kamila

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s