Plánování narozeninové oslavy

Naše malá bude mít brzy narozeniny, a tím pádem se bude pořádat oslava. A teď mi samozřejmě začíná období plánování. Naše téma letos budou vodní radovánky. Což znamená, že musím nakoupit různé bazénky a vodní skluzavky na naši zahradu. A také vymyslet co za jídlo budeme servírovat.

Je to hodně zajímavé, protože já si moje narozeninové oslavy pamatuji pouze v kruhu rodiny, žádné kamarádky nebo kamarádi. Myslím že jsem měla jen jednu oslavu, kde jsem měla pár kamarádek a kamarádů doma.

Pro našeho malého děláme oslavy v nějakém zábavním centru a oni se tam o vše postarají, jediné o co se mi musíme zajímat je dort a placení, ha ha ha. Jinak oni se postarají o zábavu dětí a koordinují celou party, že si rodiče mohou i tu oslavu užít.

Ale pro naši malou to budeme dělat u nás doma a na to se netěším, jelikož budu muset vše připravit sama s manželem (naštěstí má tchyně bude na návštěvě, tak ji zapřáhnu také) a potom samozřejmě vše uklidit. Ale i tak se na to těším až tu budou děti běhat a hrát si. Ono je to nakonec k nezaplacení. A ty šťastné tvářičky to uklízení zpříjemní. Co na to říkáte vy? Plánujete oslavy pro ratolesti a nebo slavíte jen s rodinou?

Mirka

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s